Gabinet Masażu - Fizjoterapeuta Dariusz Wróbel tel. 664-968-519

Oferuję masaże:

Masaż klasyczny jest jedną z najpopularniejszych form masażu o bardzo szerokim spectrum zastosowań. Ta forma terapii może być stosowana zarówno w celach leczniczych – między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową. Stosuje się go przede wszystkim w terapii narządów ruchowych – jest uznawany za jedną z najskuteczniejszych form terapii w tym zakresie.
Masaż klasyczny może być całościowy, co oznacza, że masażysta zajmuje się wszystkimi partiami ciała – od stóp, aż po kark. Może też koncentrować się na konkretnej partii ciała – np. plecach i karku czy nogach – w zależności od zaleceń lekarza czy fizjoterapeuty. Prawidłowo wykonany – ma zbawienny wpływ na organizm, pobudzając tkanki, regenerując mięśnie, czy też poprawiając ukrwienie.


Masaż relaksacyjny

Celem masażu relaksacyjnego, zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego – pozwalająca m.in.:

- zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe,

- zrelaksować umysł,

- uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu.

Masaż relaksacyjny zatem sprawdza się zatem zarówno w stanach zmęczenia fizycznego – na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, jak i zmęczenia umysłowego – po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni.

Masaż twarzy wykonywany systematycznie pomaga wygładzić skórę twarzy, zapobiega powstawaniu zmarszczek i spłyca te już istniejące oraz ujędrnia skórę poprzez poprawę jej ukrwienia.

Masaż twarzy to także poważny zastrzyk energii dla skóry, który pobudzą ją do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny. Regularne ugniatanie, opukiwanie i wyginanie twarzy w sposób zalecany przez ekspertów daje niezwykłe efekty odmładzające i poprawiające kondycję skóry twarzy.Masaż antycellulitowy

Masaż bardzo dobrze wpływa na nasz organizm. Dobrze wykonany masaż poprawi nasze samopoczucie i nas zrelaksuje. Jednak nie zapominajmy, że masaż sprawia, że nasza skóra jest bardziej jędrna, a cellulit mniej widoczny, jest skuteczną metodą poradzenia sobie z pomarańczową skórką. Masaż antycellulitowy poprawi nasze krążenie i wymodeluje ciało..


Masaż bańką chińską to bardzo popularna metoda pozbywania się cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała, bowiem zabieg ten jest w stanie przynieść szybkie i widoczne efekty wymodelowanego ciała. Zabieg przy użyciu bańki chińskiej poprawia krążenie krwi, oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga proces przemiany materii. Przyspieszony zostaje także proces spalania tłuszczu, co sprawia, że obfite w tkankę tłuszczową miejsca na naszym ciele (uda, brzuch) stają się smuklejsze, jędrniejsze i pozbawione uporczywej skórki pomarańczowej. Naskórek staje się gładki i ujędrniony.


Kinezjotaping – metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze.

Ogólne zastosowanie kinezjotapingu:

- zespoły bólowe kręgosłupa

- korekcja wad postawy np. okrągłe plecy

- stany pourazowe mięśni i stawów

- zwichnięcia, skręcenia, stłuczenia

- przyspieszenie wchłaniania krwiaka,wysięki

- rozluźnienie mięśni nadmiernie napiętych

- stymulacja mięśni osłabionych

- ochrona stawów

- działanie przeciwbólowe

- redukcja zapalenia

- zmniejszenie zastojów i obrzęków limfatycznych

- zwiększenie lub ograniczenie zakresy ruchu